Wersje językowe

Kup w przeciągu:

13

[]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Paczki wysyłamy w pierwszy dzień roboczy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro lub w następny dzień roboczy

Pas samochodowy dla psa

PAS BEZPIECZEŃSTWA DLA PSA

Czy pomyślałeś jak bezpiecznie podróżować ze swoim czworonożnym pupilem? Odwiedź nasz sklep i sprawdź ofertę pasów bezpieczeństwa dla psa. Wiosna tuż, tuż  a wraz z nią wspólne samochodowe wycieczki z naszymi pupilami. Warto więc zatroszczyć się nie tylko o nasze bezpieczeństwo, ale  również  naszego  psa lub kota .Musimy mieć na uwadze, że  nie każdy pupil lubi podróżować w zamkniętym kojcu transportowym. Właściciele często stawiają na psie foteliki samochodowe, ale warto pamiętać, że pies tak samo jak człowiek powinien mieć zapięte pasy samochodowe nie tylko dla własnego bezpieczeństwa, ale także  innych podróżujących. Z pomocą przychodzą profesjonalne szelki bezpieczeństwa lub smycz samochodowa. Dzięki tym dwóm akcesorium będziesz miał zapewnione bezpieczeństwo podczas codziennych przejazdów samochodem. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom nasz sklep posiada w swojej ofercie samochodowy pas bezpieczeństwa, krótką smycz czy smycz z pasem bezpieczeństwa 2w1. Zastanawiasz się jak wybrać pas bezpieczeństwa? Wystarczy, że będziesz się kierować poniższymi zaletami:

Zalety pasa bezpieczeństwa dla psa

Poznaj zalety pasa samochodowego w porównaniu do zwykłych pasów samochodowych.

 Bezpieczeństwo :

Pas samochodowy Best Friends pomaga w utrzymaniu psa na miejscu podczas jazdy samochodem, a co za tym idzie, zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla psa, jak i innych pasażerów. Zwróć uwagę, aby Twoje szelki samochodowe były odpowiednio dopasowane. Odpowiednie zabezpieczenie psa będzie odgrywało kluczową rolę.

Wygoda

Twój pupil może leżeć, siedzieć lub stać będąc jednocześnie bezpiecznie przewożony. Ważna w tym wypadku jest regulowana długość pasa i łatwe wpięcie psa w gniazdo samochodowych pasów

Łatwe zapięcie psa

Pasy dla psa zapina się w gniazda pasów bezpieczeństwa znajdujące się na siedzeniach samochodu, a następnie do szelek psa , po przez stalowy karabińczyk. Zastosowanie pasa bezpieczeństwa to świetna alternatywa dla pupili, które nie lubią podróżować w kojcach lub klatkach. Przypięty pas bezpieczeństwa to łatwe przewożenie psa

Komfort podróży

Bardzo ważne jest, aby pas samochodowy był dobrze dopasowany do rozmiaru psa i szelek, które nosi, aby zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo i komfort  podróży . Pas ten powinien być również wykonany z trwałych i mocnych materiałów, które wytrzymają siłę uderzenia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku.

Prawo

W niektórych krajach Europy korzystanie z pasa samochodowego dla psa podczas jazdy samochodem jest obowiązkowe, ale niezależnie od przepisów, warto pamiętać o bezpieczeństwie swojego psa podczas każdej nawet krótkiej podróży. 

Zdrowie

Pies podróżujący bez zapięcia tak samo jak inni pasażerowie  narażony jest na utratę zdrowia i życia. Co więcej, stanowi także śmiertelne zagrożenie dla pozostałych osób podróżujących tym samym samochodem.

Statystyka

Badania powypadkowe na temat zapinania pasów jednoznacznie  stwierdzają, że osoba niezapięta często jest przyczyną śmierci lub ciężkich obrażeń innego podróżującego.

Korzystanie z pasa bezpieczeństwa dla psa podczas jazdy samochodem nie tylko pomaga w uniknięciu problemu w przypadku hamowania czy kolizji , ale również zapobiega mimowolnego  przemieszczaniu się psa po samochodzie, co może być uciążliwe dla kierowcy i innych osób.

Uniwersalność

Pasy mogą służyć do przewożenia zarówno dużych psów jak i małych ras. Pas bezpieczeństwa utrzymuje ciało psa w czasie podróży przy właściwym przypięcie psa do gniazda.

 

Pas samochodowy dla psa to akcesorium bez którego współczesny właściciel psa nie wyobraża sobie podróży samochodem. Pamiętaj! W trakcie podróży, pies powinien być zabezpieczony tak samo, jak inni pasażerowie. Zapinaj psa pasem bezpieczeństwa lub w standardowy pas bezpieczeństwa za pomocą smyczy. Niestety podczas wypadków samochodowych ginie bardzo dużo zwierząt. Warto więc zabezpieczyć psa dzięki pasom samochodowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl